Sposób dostawy

Składając zamówienie w naszym sklepie Klient ma do wyboru dostawę kurierską na podany adres w Polsce, dostawę do paczkomatu InPost lub odbiór osobisty w jednym z naszych oddziałów.

Dokładamy wszelkich starań, aby w przypadku każdego zamówienia koszt wysyłki był jak najniższy, dlatego współpracujemy z wieloma firmami kurierskimi takimi jak DPD, INPOST czy DB Schenker. Dzięki temu możemy indywidualnie dobrać odpowiedni sposób wysyłki, tym samym optymalizując koszty transportu.

Odbiory osobiste możliwe są w oddziale w Gdańsku oraz Krakowie (Skawina) po wcześniejszym ustaleniu daty odbioru. Należy wziąć również pod uwagę, że dostępność towarów stale się zmienia i aby mieć pewność, że zamawiany produkt jest dostępny w danym oddziale zachęcamy do wcześniejszego kontaktu ze sklepem.

Oddział Gdańsk, ul. Keplera 36, 80-299 Gdańsk w godzinach 8:00-16:00
Oddział Kraków, ul. Majdzika 18, 32-050 Skawina w godzinach 8:00-15:00

KOSZT DOSTAWY

Koszty dostawy obliczane są indywidualnie dla każdego zamówienia. System automatycznie przelicza kwotę dostawy w zależności od gabarytów i wagi produktów w koszyku. Podana kwota jest wiążąca i ostateczna. Gwarantujemy, że nie zmieni się ona podczas realizacji zamówienia. 

Koszty dostawy oparte są o aktualne cenniki firm kurierskich. Dla zamówień powyżej 50 tys. netto oferujemy darmową wysyłkę bez względu na gabaryty transportu.