METODY PŁATNOŚCI W SKLEPIE INTERNETOWYM SZALUJ.PL

Kupujący, w procesie składania zamówienia, ma możliwość wybrania jednej z kilku metod płatności za złożone zamówienie. Umożliwiamy naszym klientom różne formy zapłaty, o których przeczytasz poniżej.

Przelew bezpośredni na nasz rachunek bankowy

W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego czas wysyłki uzależniony jest od zaksięgowania płatności na naszym koncie. Ta forma płatności może więc nieznacznie wydłużyć czas oczekiwania na zamówienie.

Numer rachunku, na który należy dokonać wpłaty:
BAUKRANE Sp. z o.o.
ul.Jana Keplera 36
80-299 Gdańsk
Bank ING: 41 1050 1764 1000 0090 3082 5708

W tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia złożonego w sklepie

Szybki przelew internetowy oraz płatność kartą płatniczą/kredytową

System szybkich przelewów internetowych pozwala na natychmiastowe przesłanie płatności za złożone zamówienie. Wymaga zalogowania się do systemu bankowego (w przypadku przelewu) lub podania danych karty (w przypadku płatności kartą). 

Przy elektronicznych płatnościach czas realizacji zamówienia jest najkrótszy, więc jeżeli zależy Ci na czasie wysyłki zapłać za zamówienie z góry.

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Autopay S.A. Serwis gwarantuje pełne bezpieczeństwo transakcji płatniczych. Każde połączenie ze stroną płatności jest szyfrowane i zabezpieczone przez certyfikat SSL, chroniący dane użytkownika i dane transakcyjne.

Gotówka u kuriera/przy osobistym odbiorze towaru

Możliwe jest również opłacenie zamówienia gotówką u kuriera. Należy wówczas przygotować odliczoną kwotę i przekazać ją kurierowi w momencie doręczenia paczki. Maksymalna możliwa kwota zamówienia to 7000 zł brutto.

Jeżeli zdecydujesz się odebrać towar osobiście w jednym z naszych oddziałów, również możesz zapłacić za zamówienie gotówką. Maksymalna możliwa kwota to 15000 zł brutto.

Leasing pośredni

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów proponujemy finansowanie zakupionego u nas sprzętu budowlanego w formie LEASINGU, która jest najbardziej efektywną formą sfinansowania.

Współpracujemy z największymi firmami leasingowymi, które swoją ofertę przygotowują specjalnie dla firm budowlanych. Dzięki temu możesz mieć pewność, że uda nam się wybrać najkorzystniejszą ofertę finansowania.

Więcej informacji znajdziesz pod tym adresem: LEASING

Płatność na raty

Za zamówienia do 10 tysięcy zł jest również możliwość zapłacenia w ratach. Przy składaniu zamówienia wystarczy wybrać Przelewy24, a następnie “Raty i płatności odroczone”.

Złożenie wniosku oraz oczekiwanie na decyzję trwa średnio 15 minut, bez konieczności wypełniania zbędnych formalności. Po zatwierdzeniu przedstawionej przez bank oferty, zamówienie trafia do realizacji.

Płatność można rozłożyć na okres 3-50 miesięcy.