OFERUJEMY NAJWIĘKSZY WYBÓR

W naszym asortymencie znajdziesz nie tylko szalunki ścienne czy stropowe, ale także wszelkie niezbędne do nich akcesoria i osprzęt (m.in. sklejki, płyty 3-warstwowe, dźwigary, podpory, głowice).

Nasze produkty wyróżniają się najwyższą jakością, jednocześnie zachowując korzystną cenę, dzięki czemu są one wybierane zarówno przez klientów hurtowych jak i detalicznych.

Szukasz ekonomicznych rozwiązań? Znajdziesz je u nas. Zespół naszych doświadczonych pracowników pomoże w profesjonalnym doradztwie przy zakupie odpowiedniego sprzętu na Twoja budowę.

SPRZEDAJEMY SZALUNKI

Jesteśmy dystrybutorem szalunków produkcji Baukrane, takich jak lekki system fundamentowy Bautekk 40kN czy średnie systemy ścienne Bauframe i Bauframe-Alu 60kN. Oprócz tego, specjalizujemy się również w szalunkach stropowych, zarówno tradycyjnych deskowaniach jak i panelowych systemach.

Posiadamy również używane płyty w dobrym stanie, które zostały przez nas wyczyszczone i odrestaurowane.

Jeżeli szukasz gotowego zestawu lub masz własny projekt i potrzebujesz do niego odpowiedniego szalunku, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

KOMPLETUJEMY RUSZTOWANIA

Oprócz szalunków posiadamy również rusztowania P70 (typu Plettac). System P70 to wyjątkowo ekonomiczne rozwiązanie do różnego rodzaju prac budowlano-montażowych. Doskonale sprawdza się ono w wielu dziedzinach i ma szerokie spektrum zastosowań. Jest jednym z najczęściej wykorzystywanych rusztowań w Europie nie tylko na placach budowy, ale również u Klientów indywidualnych do przydomowych prac.

W dedykowanych zakładkach na stronie oferujemy zarówno pojedyncze elementy rusztowań jak i gotowe komplety w atrakcyjnych cenach.

100% ONLINE MARKETPLACE

W naszym sklepie internetowym zakupy możesz robić 24/7. Gwarantujemy szybką realizację zamówienia z wysyłką na całą Polskę lub odbiorem osobistym w jednym z naszych 4 oddziałów ulokowanych w kluczowych miastach w Polsce.

Staramy się oferować produkty w jak najlepszych cenach, dlatego w specjalnych zakładkach na naszej stronie stworzyliśmy korzystne pakiety i gotowe zestawy.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z najlepszymi promocjami oraz chcesz otrzymywać kody rabatowe zapisz się do naszego newslettera,