Szaluj.pl Szalunki na każdą kieszeń
szalunki na każdą kieszeń

O nas

Akcesoria szalunkowe, osprzęt do szalunków - szaluj.pl

OFERUJEMY

Największy wybór

W naszym asortymencie znajdziesz nie tylko szalunki ścienne czy stropowe, ale także wszelkie niezbędne do nich akcesoria i osprzęt (m.in. sklejki, płyty 3-warstwowe, dźwigary, podpory, głowice).

Nasze produkty wyróżniają się najwyższą jakością, jednocześnie zachowując korzystną cenę, dzięki czemu są one wybierane zarówno przez klientów hurtowych jak i detalicznych.

Szukasz ekonomicznych rozwiązań? Znajdziesz je u nas. Zespół naszych doświadczonych pracowników pomoże w profesjonalnym doradztwie przy zakupie odpowiedniego sprzętu na Twoja budowę.

01

KIM JESTEŚMY

02

CO ROBIMY

Sprzedajemy

Szalunki

Jesteśmy dystrybutorem szalunków produkcji Baukrane, takich jak lekki system fundamentowy Bautekk 40kN czy średnie systemy ścienne Bauframe i Bauframe-Alu 60kN. Oprócz tego, specjalizujemy się również w szalunkach stropowych, zarówno tradycyjnych deskowaniach jak i panelowych systemach. 

Posiadamy również używane płyty w dobrym stanie, które zostały przez nas wyczyszczone i odrestaurowane.

Jeżeli szukasz gotowego zestawu lub masz własny projekt i potrzebujesz do niego odpowiedniego szalunku, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Szalunki stropowe, ścienne i fundamentowe - szaluj.pl

03

Co WIĘCEJ?

Rusztowania w sklepie szaluj.pl

KOMPLETUJEMY

RUSZTOWANIA

Oprócz szalunków posiadamy również rusztowania P70 (typu Plettac). System P70 to wyjątkowo ekonomiczne rozwiązanie do różnego rodzaju prac budowlano-montażowych. Doskonale sprawdza się ono w wielu dziedzinach i ma szerokie spektrum zastosowań. Jest jednym z najczęściej wykorzystywanych rusztowań w Europie nie tylko na placach budowy, ale również u Klientów indywidualnych do przydomowych prac.

W dedykowanych zakładkach na stronie oferujemy zarówno pojedyncze elementy rusztowań jak i gotowe komplety w atrakcyjnych cenach.

04

jak działamy

100% online

MARKETPLACE

W naszym sklepie internetowym zakupy możesz robić 24/7. Gwarantujemy szybką realizację zamówienia z wysyłką na całą Polskę lub odbiorem osobistym w jednym z naszych 4 oddziałów ulokowanych w kluczowych miastach w Polsce.

Staramy się oferować produkty w jak najlepszych cenach, dlatego w specjalnych zakładkach na naszej stronie stworzyliśmy korzystne pakiety i gotowe zestawy.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z najlepszymi promocjami oraz chcesz otrzymywać kody rabatowe zapisz się do naszego newslettera. 

Szalunki, rusztowania, osprzęt budowlany - szaluj.pl
Dni :
Godzin
Szaluj.pl - Profesjonalna obsługa
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue